E-Vakıf'a Hoş Geldiniz.

Uşak Valiliğimiz tarafından uygulamaya konulan E-Vakıf projesi kısa süre içerisinde başvuru alımına açılacaktır.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımıza başvuracak vatandaşlarımız internet üzerinden başvurularını yapacaklardır.

245

Yeni Başvuru

368

İşlem Aşamasında

419

Mütevelli Heyetinde

22879

Tamamlanmış

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKIFLARIMIZ

Merkez SYDV
Uşak Merkez SYDV
Merkez SYDV Adres ... Mahallesi ... Sokak No: ... Uşak

Telefon: 0274 334 34 34

Banaz SYDV
Banaz SYDV
SYDV Adres ... Mahallesi ... Sokak No: ... Banaz

Telefon: 0274 334 34 34

Eşme SYDV
Eşme SYDV
SYDV Adres ... Mahallesi ... Sokak No: ... Eşme

Telefon: 0274 334 34 34

Karahallı SYDV
Karahallı SYDV
SYDV Adres ... Mahallesi ... Sokak No: ... Karahallı

Telefon: 0274 334 34 34

Sivaslı SYDV
Sivaslı SYDV
SYDV Adres ... Mahallesi ... Sokak No: ... Sivaslı

Telefon: 0274 334 34 34

Ulubey SYDV
Ulubey SYDV
SYDV Adres ... Mahallesi ... Sokak No: ... Ulubey

Telefon: 0274 334 34 34

BAŞVURU TÜRLERİ

Vakıflarımıza yapabileceğiniz başvurular ve koşulları hakkında bilgi edinin...

Nakdi Yardım

2017 NAKİT YARDIMI İÇİN MUHTAÇLIK SINIRI GÖZETİLMEKTEDİR. HANEDE KİŞİBAŞINA DÜŞEN GELİR (2017 YILI İÇİN) MUHTAÇLIK SINIRI [423,50 TL] DİR.

Detaylar

TKİ Kömür Yardımı

2017 KÖMÜR YARDIMI İÇİN MUHTAÇLIK SINIRI GÖZETİLMEKTEDİR. HANEDE KİŞİBAŞINA DÜŞEN GELİR (2017 YILI İÇİN) MUHTAÇLIK SINIRI [423,50 TL] DİR. ÜZERİNE ARAÇ KAYDI OLANLARIN ARAÇIN DEĞERİNE GÖRE DEĞERLENDİRMESİ YAPILACAKTIR..

Detaylar

Özel Amaçlı Yardımlar

YANGIN, SEL, DOĞAL AFET VB. DURUMLARDA BELEDİYE DEN ALACAKLARI RAPOR İLE BİRLİKTE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA BAŞVURU YAPILABİLİR..

Detaylar

Şartlı Eğitim, Sağlık Yardımı

Şartlı Eğitim Yardımı Örgün Eğitime devam eden Eğitimin başlangıcından lise öğretimi bitene kadarki eğitim sürecini kapsayan yardım programıdır. (Üniversite Öğrencilerini KAPSAMAMAKTADIR) Bu yardımlara başvuruda anne-baba dahil hanede ikamet eden hiç kimsenin Sosyal Güvencesi (Sigorta, Bağkur, Emeli sandığı) olmamalıdır.

Detaylar

Şartlı Gebelik Yardımı

Bu yardımlara başvuruda anne-baba dahil hanede ikamet eden hiç kimsenin Sosyal Güvencesi (sigorta, bağkur, emeli sandığı) olmamalıdır.

Detaylar

2022 Engelli Aylığı

-Başvuran kişinin kendisinin Sosyal Güvencesinin (sigorta, bağkur, emekli sandığı) olmamalıdır. -Kişi, Tam Teşekküllü Hastanelerden en az %40 olmak kaydıyla Engelli Raporu almalıdır. -Kişi başına düşen gelir, 2022 Sayılı Kanunda belirlenen, net asgari ücretin üçte birinden (392,49 TL) az olmalıdır. ( 2016 için geçerli )

Detaylar

2022 Engelli Yakını Aylığı

-Engelli kişinin (18 yaş altı engellinin) annesinde ya da babasında veya her ikisinde Sosyal Güvence (sigorta, bağ-kur, emekli sandığı) olmamalıdır. -Kişi, Tam Teşekküllü Hastanelerden en az %40 olmak kaydıyla Engelli Raporu almalıdır. -Kişi başına düşen gelir, 2022 Sayılı Kanunda belirlenen, net asgari ücretin üçte birinden (392,49 TL) az olmalıdır. ( 2016 için geçerli )

Detaylar

2022 Yaşlılık Maaşı

-Başvuru sahibi 65 yaşında olmalıdır. -Başvuran kişinin kendisinin Sosyal Güvencesi (sigorta, bağkur, emekli sandığı) olmamalıdır. -Kişi başına düşen gelir, 2022 Sayılı Kanunda belirlenen, net asgari ücretin üçte birinden (392,49 TL) az olmalıdır. ( 2016 için geçerli )

Detaylar

Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Yardım

-Kişinin(Kadın) eşinin, nikahlıyken vefat ettiği durumlarda başvurulabilir. -Başvuru sahibinin ve birlikte ikamet ettiği kişilerin Sosyal Güvencesi (sigorta, bağkur, emekli sandığı) olmamalıdır.

Detaylar

Muhtaç Asker Ailesi Yardımı

-Bu yardıma asker bekarsa önce annesi, annesi yoksa babası; asker evli ise eşi başvuru yapabilir. -Asker bekarsa annesinin ya da babasının,; evliyse eşinin herhangi bir Sosyal Güvencesinin (sigorta, bağkur, emekli sandığı) olmaması gerekir. Hanede kişi başına düşen gelir Muhtaçlık sınırı olan 392,49 TL nin altında olmalı (2016 yılı için geçerli)

Detaylar

Öksüz / Yetim Yardımı

-Öksüz/Yetim çocukların 18 yaşından küçük olması gerekir. -Başvuruyu öksüzse babası, yetimse annesi, öksüz ve yetimse vekaletinin olduğu 18 yaş üstü kişi, o da yoksa aynı hanede kalan akrabası başvuru yapabilir. -Başvuruyu yapan kişinin veya ikamet ettiği hanedeki diğer kişilerin Sosyal Güvencelerinin (sigorta, bağkur, emekli sandığı) olmaması gerekir. -Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Ekonomik Destek yardımı aldığı çocuğu için müracaat edemez. Hanede kişi başına düşen gelir Muhtaçlık sınırı olan 392,49 TL nin altında olmalı

Detaylar

Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı

-Başvuru yapan kişinin eşinin askerde olması gerekir. -18 yaşından küçük çocuklarının olması gerekir. -Muhtaç Asker Ailesi yardımından faydalanıyor olması gerekir. -Başvuranın herhangi bir Sosyal Güvencesinin (sigorta, bağ-kur, emekli sandığı) olmaması gerekir. Hanede kişi başına düşen gelir Muhtaçlık sınırı olan 392,49 TL nin altında olmalı (2016 yılı için geçerli)

Detaylar

Genel Sağlık Sigortası (Gelir Testi)

18 yaş ve üzeri olmalı, Emekli maaşı alanlar, Çalışanlar ve Yaşlılık yada Engelli maaşı alanlar herhangi bir sağlık güvencesi olanların başvurmasına gerek yoktur.

Detaylar